Nová registrace
4.
srpen

Five Ten Enduro Race Klíny

Klíny | 13° 33' 56.988" E 50° 37' 41.620" N
Cíl: Sportovní areal Klíny

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ne
2 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 R30 CZE Qayron Factory Team Ano
3 RACE 59200 Pokštefl Michal 1991 REM CZE KOLA-BBM.CZ Ano
4 RACE 46823 Frenk Petr 1984 R30 CZE Protocycles Ano
5 RACE 85928 Makowski Michał 1986 R30 POL Ano
6 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 U21M CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
7 RACE 38266 FIEDLER Zdeněk 2002 U21M CZE Qayron Factory Team Ano
8 RACE 73038 Zajac Filip 2001 U21M CZE 4minute racing/boxxerservis Ano
9 RACE 100700 LEBL Martin 1996 REM CZE BANSHEE bikes factory team Ano
10 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R40+ CZE Commencal FDF Team Ano
16 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 R40+ CZE Specialized CZ Ano
17 RACE 74735 Urbanec Zdeněk 1979 R40+ CZE Ano
18 RACE 46775 Šván Vojtěch 1988 R30 CZE EVIL Bikes Czech Ano
19 RACE 86167 Michálek Viktor 1980 R30 SVK Cyklistický klub Stupava Ano
20 RACE 53453 Hynčica Petr 1973 R40+ CZE Specialized.cz Ano
21 RACE 90767 Kvaček Radim 1977 R40+ CZE TJ Favorit Brno Ano
22 RACE 84790 Doležal Luboš 1994 REM CZE Flowcycles.cz Ano
23 RACE 94037 Cser Mate 1983 R30 AUT Fro Racing Ano
24 RACE 97685 Kulhavý Radek 1984 R30 CZE dressler.cz Ano
25 RACE 88658 Špalek Michal 1983 R30 SVK Sportservis Bratislava Ano
26 RACE 46628 Sýkora Štefan 1995 REM CZE Ano
27 RACE 46679 Prokop Michal 1981 R30 CZE Ghost Factory Racing Riot Ano
28 RACE 53857 Kába Martin 1989 R30 CZE Ano
29 RACE 74786 Řídký Dominik 2000 U21M CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
30 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R30 CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
31 RACE 91530 Nestlerova Fejola Stepanka 1985 RZ CZE Norco Bicycles CZ Ano
32 RACE 83139 Hubáček Petr 1984 R30 CZE Ano
33 RACE 80309 Jaroš Milan 1994 REM CZE Ano
34 RACE 90582 Mixán Jan 1989 R30 CZE Ano
35 RACE 22204 Drengubáková Andrea 1990 RZ CZE GHOST MOJEKOLO.cz Ano
36 RACE 45886 Štrunc Filip 1982 R30 CZE KOLA-BBM.CZ Ano
37 RACE 28142 Bedrník Matěj 2000 U21M CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Ano
38 RACE 709 Hykl Tomáš 1975 R40+ CZE Petr Čech SPORT MTB TEAM Ano
39 RACE 94892 Otto Martin 1985 R30 GER Ano
40 RACE 54978 Žilák František 1981 R30 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
41 RACE 53723 Havel Jakub 1975 R40+ CZE Bikefactory Strakonice Ano
42 RACE 53715 Szep Milan 1966 R40+ CZE RB-Bike Protocycles Ano
43 RACE 56016 KRSEK Martin 1966 R40+ CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
44 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 R30 CZE Ano
45 RACE 91903 Durchánek Martin 1985 R30 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
46 RACE 62300 Rouček Jan 1994 REM CZE Ráj kol Kladno Ano
47 RACE 86153 Pitoňák Richard 1989 R30 CZE NOPOOR Ano
48 RACE 78232 MOŠNIČKA Lubomír 1980 R30 CZE Galaxy Cyklošvec Stevens Ano
49 RACE 52183 Mužík Jakub 1993 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
50 RACE 75582 Krampera Milan 1981 R30 CZE Ano
51 RACE 89425 Mífek Martin 1983 R30 CZE Favorit Brno Ano
52 RACE 54970 Radil Jakub 1987 R30 CZE Force Shop Praha Ano
53 RACE 92577 kubica david 1970 R40+ CZE caplachtapi palava Ano
54 RACE 59955 Filip Stanislav 1980 R30 CZE SPL servis.cz Ano
55 RACE 62027 Bečka Jiří 1993 REM CZE Trail-guide.cz Ano
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  giant fox ADIDAS FIVE TEN COBRANDED LOGO BLACK  Rock Machine01 c Qayron c
  • DODAVATELÉ
    KOna1 logo   LZ5 lezyne placeable black r3 Large Kastar logo logo Haven 002 katmar new Oneal orbea lawi2  Gorenje Life Simplified c 
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  180x90 TG2 EWS Qualifier  DKey1 go