9.
červen

Qayron Enduro Race Zadov

Zadov | 13° 37' 10.695" E 49° 4' 3.579" N
Cíl: Zadov - Dolní stanice lanovky Kobyla

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ne
2 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 R30 CZE Qayron Factory Team Ano
3 RACE 46823 Frenk Petr 1984 R30 CZE Protocycles Ano
4 RACE 85642 Paták Jiří 1992 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
5 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 R40+ CZE Specialized CZ Ano
6 RACE 58598 Adami Maxim 2001 U21M CZE Norco Bicycles CZ Ano
7 RACE 85928 Makowski Michał 1986 R30 POL Ano
8 RACE 18008 Klap David 1975 R40+ CZE RAJEC 100% TREK Ano
9 RACE 3932 Charvát Matěj 1985 REM CZE Banshee bikes / charvatBros Ne
10 RACE 73038 Zajac Filip 2001 U21M CZE 4minute racing/boxxerservis Ano
16 RACE 38266 FIEDLER Zdeněk 2002 U21M CZE Qayron Factory Team Ano
17 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R40+ CZE Commencal FDF Team Ano
18 RACE 74735 Urbanec Zdeněk 1979 R40+ CZE Ano
19 RACE 86167 Michálek Viktor 1980 R30 SVK Cyklistický klub Stupava Ano
20 RACE 77985 Poruban Kristián 2000 U21M SVK Specialized CZ Ano
21 RACE 53857 Kába Martin 1989 R30 CZE Ano
22 RACE 84790 Doležal Luboš 1994 REM CZE Flowcycles.cz Ano
23 RACE 91530 Nestlerova Fejola Stepanka 1985 RZ CZE Norco Bicycles CZ Ano
24 RACE 52738 Morávek Petr 1990 REM CZE Ano
25 RACE 99214 Svoboda Tomáš 1984 R30 CZE CykloSvoboda Ano
26 RACE 46628 Sýkora Štefan 1995 REM CZE Ano
27 RACE 94037 Cser Mate 1983 R30 AUT Fro Racing Ano
28 RACE 52248 Paur Ondřej 1991 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
29 RACE 90767 Kvaček Radim 1977 R40+ CZE TJ Favorit Brno Ano
30 RACE 53453 Hynčica Petr 1973 R40+ CZE Specialized.cz Ano
31 RACE 51063 ŠOREJS Tomáš 1989 R30 CZE Ano
32 RACE 22204 Drengubáková Andrea 1990 RZ CZE GHOST MOJEKOLO.cz Ano
33 RACE 75582 Krampera Milan 1981 R30 CZE Ano
34 RACE 99099 Vykypěl Matouš 2001 U21M CZE Cycology Ano
35 RACE 30679 Strach Jakub 1990 REM CZE Ski a Bike centrum Radotín Ano
36 RACE 88658 Špalek Michal 1983 R30 SVK Sportservis Bratislava Ano
37 RACE 83139 Hubáček Petr 1984 R30 CZE Ano
38 RACE 74786 Řídký Dominik 2000 U21M CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
39 RACE 709 Hykl Tomáš 1975 R40+ CZE Petr Čech SPORT MTB TEAM Ano
40 RACE 51045 STANK Jakub 1988 R30 SVK FlatOut Ano
41 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 R30 CZE Ano
42 RACE 56016 KRSEK Martin 1966 R40+ CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
43 RACE 94892 Otto Martin 1985 R30 GER Ano
44 RACE 51013 Kykal Petr 1985 R30 CZE YETI wonderfullbikes.cz Ano
45 RACE 53715 Szep Milan 1966 R40+ CZE RB-Bike Protocycles Ano
46 RACE 78232 MOŠNIČKA Lubomír 1980 R30 CZE Galaxy Cyklošvec Stevens Ano
47 RACE 99100 Vykypěl Šimon 2001 U21M CZE Cycology Ano
48 RACE 92577 kubica david 1970 R40+ CZE caplachtapi palava Ano
49 RACE 93948 Pokorný Lukáš 1986 R30 CZE Ano
50 RACE 52183 Mužík Jakub 1993 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
51 RACE 53723 Havel Jakub 1975 R40+ CZE Bikefactory Strakonice Ano
52 RACE 90829 Vykoupil Jan 1992 REM CZE Ellendereth Bike Team Ano
53 RACE 89425 Mífek Martin 1983 R30 CZE Favorit Brno Ano
54 RACE 22037 Kunc Jan 1991 REM CZE Jednokolky.eu Kupkolo.cz Ano
55 RACE 82892 Krajnak David 1983 R30 CZE Bike Team Hydraulickej Pi*us Ano
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  giant fox ADIDAS FIVE TEN COBRANDED LOGO BLACK  Rock Machine01 c Qayron c
  • DODAVATELÉ
    KOna1 logo   LZ5 lezyne placeable black r3 Large Kastar logo logo Haven 002 katmar new Oneal orbea lawi2  Gorenje Life Simplified c 
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  180x90 TG2 EWS Qualifier  DKey1 go