Nová registrace

Enduro race Malá Morávka pod Pradědem

Po delší pauze se Enduro serie představí 15.-16.8. poprvé v Malé Morávce pod Pradědem a nově bude součástí závodu i večerní prolog! 

Poprvé česká Enduro Serie zavítá do Malé Morávky pod Pradědem. kde se bude konat již čtvrtý závod letošního seriálu. Enduro Race Morávka nabízí 5 různorodých erzet. které spojují Malou Morávku a Karlov pod Pradědem. 3 měřené úseky využívají stávající tratě v Bikeparku Kopřivná. jedna tra závodníky přivede do vedlejšího údolí do Karlova pod Pradědem. kde v areálu Myšák je vyznačena další erzeta. Tratě disponují různou délkou. ale takřka stejným převýšením okolo 200m. Celkový okruh závodu bude kolem 25km.

 

 

Délka a převýšení jednotlivých RZ je následující:

RZ1: 2.2km / 190 m 

RZ2: 1.7km / 200 m 

RZ3: 1.4 m / 160 m 

RZ4: 1.7 km / 190 m

RZ5: 1.2 km / 190 m

Pro kategorii Hobby budou připraveny 4 měřené úseky. bude vynechaná 5. nejtěžší tra.

/

 

/ 

Novinkou pro letošní rok je sobotní prolog. který se pojede 15.8.2015 ve večerních hodinách na uměle osvětlené sjezdovce. Délka prologu bude zhruba 500m. Dráha bude připravená k tréninku v sobotu od 19:00 do 19:50. závodní jízdy budou začínat v 20:00. 

V případě neučasti v sobotním prologu. bude závodníkovi do nedělního závodu přiřazen čas dvojnásobku nejrychlejšího času.

 

Vyznačení a stavbu tratí má na starosti přední český biker Kamil Tatarkovič.

Tratě budou připraveny v sobotu 15.8. od 10:00. Při sobotním tréninku je možné vužít lanovku v Bikeparku Kopřivná. Při nedělním závodě je zakázáno lanovku používat!

Hlavní závod začíná v neděli v 10:00.kdy závodníci vyrazí na tratě z cílového prostoru v Bikepraku Kopřivná. 

Zázemí celého závodu je v Malé Morávce. ve Ski areálu Kopřivná pod Pradědem.

/ 

Během závodního víkendu se v údolí konají i tradiční borůvkové hody. které každoročně do okolí přilákají nespočet návštěvníků. Restaurace v širokém okolí nabíz pokrmy v kombinaci s borůvkami. a tak si všichni příznivci borůvek přijdou na své!

Nebude chybět ani večerní koncert kapely Nagauč či grilování. Doufáme. že se na Kopřivné uvidíme a společně si užijeme super endurový víkend.

/ 

 

 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  Nutrend  logo Giant 20 RGB  Trek logo origin primary black  STRABAG teams work    
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar vtkulate  new Oneal  lawi2   rouvyDatový zdroj 1
 • SERVISNÍ DEPO
   Kolofix logo  
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  špindl EWS Qualifier