Nová registrace

Michal Prokop představuje Blinduro 500

„Enduro je tmel, dává bikovou scénu zase dohromady. Je to návrat ke kořenům mountainbikingu. Po letech závodění si teď užívám klábosení s kámoši cestou na start RZ. Dolů jet bomby a čekat, co trail za další zatáčkou přinese. Ježdění na oči miluju a myslím si, že to k enduru patří. Chtěl jsem se o ten zážitek podělit s ostatními.

Chci, aby si mou akci užil každý. Bez tlaku na výsledek a bez obav, že se přerazí o něco nebezpečného. Dva dny aktivně strávené v přírodě. Na oči.

Traily kolem Lipna nejsou extra náročné, většinou... Zůstává všemi milovaná i nenáviděná Luč, bude méně bikeparkových tratí a víc přírodních trailů. Pojede se žádaná noční RZ. Děti budou mít zase svůj závod. Už tradičně máme dvě neutrální depa Park Tool, dvě občerstvovačky Nutrend, kávu zdarma u Foxu, ceny pro největší vytrvalce, skvělé zázemí areálu. Zařídíme víc vody pro myčky Kärcher.

Když jsme před rokem stvořili koncept Blindura, netušili jsme, že se hned první závod vyprodá za několik hodin a účast zlomí dosavadní rekordy. V registraci pro podzimní Blinduro, se sešlo neskutečných 500 jmen, aniž by se vědělo kde to bude!

Jako závodník si celý život kladu nějaké cíle. Letos jsme na Lipně měli asi 380 závodníků, tak mě napadlo, proč jich nezkusit přilákat 500. Ráno na rozpravě ti může připadat, že tam je hodně lidí, ale během dne se to rozprskne na kopci a ty si užiješ víkend v mikrosvětě s kámoši. Proto dáváme možnost rozdělit se do skupin podle vlastního uvážení.

Přímo v Lipně nad Vltavou a okolí je spousta atrakcí. Po závodě je pak volné úterý. Stačí den dovolené a máš čtyři super dny s rodinou.“

Pro aktuální informace sledujte:

https://www.facebook.com/blinduro

https://www.facebook.com/events/1579556492086653

 

 • GENERÁLNÍ PARTNER
  logo magenta
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  Nutrend
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

 • SERVISNÍ DEPO
  Kolofix logo
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier