Nová registrace

Specialized Enduro Race Klíny

Druhý závod České Enduro Serie bude hostit krušnohorský Sportareál Klíny. Před dvěma lety jsme zde zažili déšť a teploty lehce nad nulou. Vloni celou trať před víkendem promáčel vydatný déšť a i když nakonec v sobotu vysvitlo slunko, přišli si na své spíše milovníci bahnitého terénu. Dle předpovědí letos očekáváme spíše sucho a prašno.

Závodní okruh bude dlouhý zhruba 30km,všichni bikeři na něm absolvují prolog a 4 měřené úseky. Kategorie Race si dá ještě jednu „erzetu“ navíc. Dvě RZ se pojedou přímo bikeparku na Klínech, zbývající 3 v okolních lesích napříč Krušnými horami.

Časový limit bude stanoven až před závodem – dle situace na trati. Každopádně během transferů mezi jednotlivými RZ bude dostatek času na odpočinek, občerstvení, příp. na údržbu kola. Trať bude plně vyznačena v sobotu 9.6. od 10:00 hod., od tohoto času bude povolen trénink. Pro tréninkové účely bude možné za poplatek využít lanovku v areálu sjezdovky.

MH5 0347

NOVINKA!!! V Klínech pojede dětská kategorie Rookie. V neděli 10.6. pojede za doprovodu dvou dospělých osob.

To znamená, že první dospělák jede před malými závodníky a počká na ně v cíli. Tam všechny pochytá do hejna a počkají na posledního Rookie závodníka za kterým jede ještě druhý pořadatel. A přejedou společně na další RZ.
Tam se vše opakuje až do cíle poslední RZ. Takže pokud nemáte doprovod pro malého závodníka , můžete ho svěřit pořadatelům.

Ještě kdo bude chtít v sobotu 9.6. od 14:00 je vypsán trénink pro kategorii Rookie. Projedou se všechny RZ , kde využijeme free lanovku(pouze Rookie) a trénink povede Tomáš Trunschka. Sraz u restaurace Emerán přímo v prostoru startu.

Více informací najdete v propozicích závodu ZDE

MH5 0844

MH5 0637

 

  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  logo Giant 20 RGB  Trek logo origin primary black      
  • DODAVATELÉ
            katmar lipenceDatový zdroj 13x    lawi2   rouvyDatový zdroj 1
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier