Nová registrace
13.-14.
červen

Giant Enduro Race Klínovec

Trail Park Klínovec | 12° 56' 34.786" E 50° 23' 5.831" N
Cíl: Trail Park Klínovec

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ano
2 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 REM CZE Qayron Factory Team Ano
3 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 REM CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
4 RACE 59200 Pokštefl Michal 1991 REM CZE KOLA-BBM.CZ Ano
5 RACE 38266 FIEDLER Zdeněk 2002 U21M CZE Čistý sport Ano
6 RACE 85642 Paták Jiří 1992 REM CZE MONDRAKER racing team Ano
7 RACE 46775 Šván Vojtěch 1988 RM30-39 CZE EVIL Bikes Czech Ano
8 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 RM40+ CZE Specialized CZ Ano
9 RACE 73687 Leták Petr 1993 REM CZE Whyte racing team Ano
10 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE NORCO KUR ENDURO Ano
16 RACE 46823 Frenk Petr 1984 RM30-39 CZE Protocycles Ano
17 RACE 53453 Hynčica Petr 1973 RM40+ CZE Specialized.cz Ano
18 RACE 54790 Pešťák Martin 2000 U21M CZE FRBS-WTB-ARBYD Ano
19 RACE 46724 Vaner Jan 1983 RM30-39 CZE NORCO KUR ENDURO Ano
20 RACE 50098 Moško Martin 1990 RM30-39 CZE Commencal FDF Team Ano
21 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 RM40+ CZE Commencal FDF Team Ano
22 RACE 54978 Žilák František 1981 RM30-39 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
23 RACE 73038 Zajac Filip 2001 U21M CZE Ano
24 RACE 97121 Kout Martin 1994 REM CZE Ano
25 RACE 3932 Charvát Matěj 1985 RM30-39 CZE Banshee bikes / charvatBros Ano
26 RACE 46628 Sýkora Štefan 1995 REM CZE Ano
27 RACE 46679 Prokop Michal 1981 REM CZE Rock Machine Ano
28 RACE 90767 Kvaček Radim 1977 RM40+ CZE TJ Favorit Brno Ano
29 RACE 58598 Adami Maxim 2001 U21M CZE Norco Bicycles CZ Ano
30 RACE 91530 Nestlerova Fejola Stepanka 1985 RZ CZE Ano
31 RACE 99101 Zadák David 1999 REM CZE CYKLOTEAM Ostrov Ano
32 RACE 74735 Urbanec Zdeněk 1979 RM40+ CZE Ano
33 RACE 80309 Jaroš Milan 1994 REM CZE Ano
34 RACE 86153 Pitoňák Richard 1989 RM30-39 CZE NOPOOR Ano
35 RACE 22204 Drengubáková Andrea 1990 RZ CZE GHOST MOJEKOLO.cz Ano
36 RACE 99100 Vykypěl Šimon 2001 U21M CZE Cycology Ano
37 RACE 83139 Hubáček Petr 1984 RM30-39 CZE Ano
38 RACE 49849 Reisner Petr 1975 RM40+ CZE GIANT cycling team Ano
39 RACE 97928 Förster Eric 1986 RM30-39 GER Görlitz post sv Ano
40 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 RM30-39 CZE Ano
41 RACE 2177 Stejskal Zbyněk 1975 RM40+ CZE VELOSERVIS RACE BIKE Ano
42 RACE 99099 Vykypěl Matouš 2001 U21M CZE Cycology Ano
43 RACE 94892 Otto Martin 1985 RM30-39 GER Ano
44 RACE 100874 Seidler Petr 1994 REM CZE Sportovní kurzy Ano
45 RACE 75493 Huml Lukáš 1994 REM CZE OFBIKE SCOTT TEAM Ano
46 RACE 76085 Balous Martin 1998 REM CZE MONDRAKER racing team Ano
47 RACE 59955 Filip Stanislav 1980 RM40+ CZE SPL servis.cz Ano
48 RACE 52738 Morávek Petr 1990 RM30-39 CZE Shibak Ano
49 RACE 96752 Kugler Roman 1980 RM40+ CZE Favorit Brno Ano
50 RACE 89425 Mífek Martin 1983 RM30-39 CZE Favorit Brno Ano
51 RACE 709 Hykl Tomáš 1975 RM40+ CZE Petr Čech SPORT MTB TEAM Ano
52 RACE 50368 Bartošek Lukáš 1988 RM30-39 CZE MONDRAKER racing team Ano
53 RACE 30679 Strach Jakub 1990 RM30-39 CZE Ski a Bike centrum Radotín Ano
54 RACE 53715 Szep Milan 1966 RM40+ CZE RB-Bike Protocycles Ano
55 RACE 90829 Vykoupil Jan 1992 REM CZE DAB racing team Ano
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  logo Giant 20 RGB  Trek logo origin primary black  STRABAG teams work    
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar lipenceDatový zdroj 13x  new Oneal  lawi2   rouvyDatový zdroj 1
  • SERVISNÍ DEPO
     Kolofix logo  
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  špindl EWS Qualifier