Nová registrace
25.-26.
červenec

Nutrend Enduro Race Kouty

Kouty nad Desnou | 17° 6' 59.569" E 50° 6' 3.769" N
Cíl: Ski areál Kouty nad Desnou

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE NORCO KUR ENDURO Ano
2 RACE 90488 Sehnal Stanislav 1994 REM CZE Kellys Factory team Ano
3 RACE 3932 Charvát Matěj 1985 REM CZE Banshee bikes / charvatBros Ano
4 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 REM CZE Qayron Factory Team Ano
5 RACE 59200 Pokštefl Michal 1991 REM CZE KOLA-BBM.CZ Ano
6 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 REM CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
7 RACE 46823 Frenk Petr 1984 R30-39 CZE Protocycles Ano
8 RACE 73687 Leták Petr 1993 REM CZE Whyte racing team Ano
9 RACE 38266 FIEDLER Zdeněk 2002 U21M CZE Čistý sport Ano
10 RACE 52738 Morávek Petr 1990 R30-39 CZE Shibak Ano
16 RACE 85642 Paták Jiří 1992 REM CZE MONDRAKER racing team Ano
17 RACE 58598 Adami Maxim 2001 U21M CZE Norco Bicycles CZ Ano
18 RACE 54790 Pešťák Martin 2000 U21M CZE FRBS-WTB-ARBYD Ano
19 RACE 48743 KLOKOČKA Vojtěch 2003 U21M CZE Bikestrike Ano
20 RACE 99101 Zadák David 1999 REM CZE CYKLOTEAM Ostrov Ano
21 RACE 105717 Bartůněk Ota 2003 U21M CZE KRAB CYCLES Ano
22 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 R40+ CZE Specialized CZ Ano
23 RACE 42927 Hartl Štěpán 2003 U21M CZE Snowboard Zezula Ano
24 RACE 50098 Moško Martin 1990 R30-39 CZE Commencal FDF Team Ano
25 RACE 94047 Pospíšil Filip 1998 REM CZE Expres CZ TUFO Team Kolín Ano
26 RACE 105478 Krýda Miloslav 2000 U21M CZE Cyklo Bendl Ano
27 RACE 94501 Seidl Martin 2001 U21M CZE FDF Commencal team Ano
28 RACE 46679 Prokop Michal 1981 R30-39 CZE Rock Machine Ano
29 RACE 105996 Rus Šimon 1999 REM SVK Ano
30 RACE 100988 Hřebíček Radek 2002 U21M CZE Cycology Bike Culture Ano
31 RACE 53453 Hynčica Petr 1973 R40+ CZE Specialized.cz Ano
32 RACE 97684 Knapec Martin 1994 REM SVK CTM Racing Team Ano
33 RACE 102326 Ledecký Michal 1990 R30-39 CZE Bike Family Ano
34 RACE 49183 Kuběna Lukáš 1980 R40+ CZE Ano
35 RACE 74735 Urbanec Zdeněk 1979 R40+ CZE Ano
36 RACE 49849 Reisner Petr 1975 R40+ CZE GIANT cycling team Ano
37 RACE 106361 Morawski Filip 1999 REM CZE Ano
38 RACE 105872 Kral Antonin 1996 REM CZE Kellys Factory team Ano
39 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R40+ CZE Commencal FDF Team Ano
40 RACE 73038 Zajac Filip 2001 U21M CZE Ano
41 RACE 89425 Mífek Martin 1983 R30-39 CZE Favorit Brno Ano
42 RACE 84789 Nirnberg Petr 1990 R30-39 CZE Ano
43 RACE 97928 Förster Eric 1986 R30-39 GER Görlitz post sv Ano
44 RACE 54978 Žilák František 1981 R30-39 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
45 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R30-39 CZE NORCO KUR ENDURO Ano
46 RACE 105449 Maroul Tomas 2002 U21M CZE GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team Ano
47 RACE 51013 Kykal Petr 1985 R30-39 CZE YETI wonderfullbikes.cz Ano
48 RACE 100051 Szymczuk Łukasz Lusiek 1995 REM POL Whyte Racing Ano
49 RACE 22204 Drengubáková Andrea 1990 RZ CZE GHOST MOJEKOLO.cz Ano
50 RACE 94892 Otto Martin 1985 R30-39 GER Ano
51 RACE 91530 Nestlerova Fejola Stepanka 1985 RZ CZE Ano
52 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 R30-39 CZE Ano
53 RACE 88658 Špalek Michal 1983 R30-39 SVK Sportservis Bratislava Ano
54 RACE 59955 Filip Stanislav 1980 R40+ CZE SPL servis.cz Ano
55 RACE 2177 Stejskal Zbyněk 1975 R40+ CZE VELOSERVIS RACE BIKE Ano
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  logo Giant 20 RGB  Trek logo origin primary black  STRABAG teams work    
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar vtkulate  new Oneal  lawi2   rouvyDatový zdroj 1
  • SERVISNÍ DEPO
     Kolofix logo  
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  špindl EWS Qualifier