Nová registrace
6.-7.
říjen

Rock Machine Enduro Race Ještěd

Liberec | 15° 0' 35.096" E 50° 44' 14.416" N
Cíl: Ski areál Ještěd - Skalka

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 R30 CZE Kellys Factory team Ano
2 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ano
3 RACE 84767 Malý Petr 1995 REM CZE Maloch Racing Team Ano
4 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 U21M CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
5 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
6 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 R40+ CZE Specialized CZ Ano
7 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R30 CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
8 RACE 77985 Poruban Kristián 2000 U21M SVK Specialized CZ Ano
9 RACE 46823 Frenk Petr 1984 R30 CZE Protocycles Ano
10 RACE 73687 Leták Petr 1993 REM CZE Whyte racing team Ano
16 RACE 42082 Pavlas Jakub 1987 R30 CZE Canyon Amateur Enduro Team Ano
17 RACE 47120 Čižinský Milan 1974 R40+ CZE Bikezone.cz Pivot WTB Ano
18 RACE 74786 Řídký Dominik 2000 U21M CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
19 RACE 76302 Višnovský Matěj 1995 REM CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
20 RACE 59036 Vokáč Jiří 1993 REM CZE Ano
21 RACE 46775 Šván Vojtěch 1988 R30 CZE Bike Team sportovní kurzy Ano
22 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R40+ CZE N1 TEAM Ano
23 RACE 62300 Rouček Jan 1994 REM CZE Ráj kol Kladno Ano
24 RACE 76234 Pekař Jakub 1994 REM CZE KROSS ENDURO TEAM Ano
25 RACE 47480 Vitko Matěj 1987 R30 SVK Bajkula Ano
26 RACE 82950 Červený Štěpán 1987 R30 CZE Gigantic Racing Team Ano
27 RACE 83139 Hubáček Petr 1984 R30 CZE Ano
28 RACE 54790 Pešťák Martin 2000 U21M CZE FRBS-WTB-NORCO Ano
29 RACE 58607 Svoboda David 1988 R30 CZE Pink Unicorn Enduro Nomads Ano
30 RACE 48777 ŠIMERLE Ladislav 1976 R40+ CZE aspire sports Ano
31 RACE 53715 Szep Milan 1966 R40+ CZE RB-Bike Protocycles Ano
32 RACE 75954 Tejkal Zbyněk 1983 R30 CZE AMOKbikers Ano
33 RACE 78232 MOŠNIČKA Lubomír 1980 R30 CZE Galaxy Cyklošvec Stevens Ano
34 RACE 90582 Mixán Jan 1989 REM CZE Ano
35 RACE 76296 Škapík Roman 1991 REM CZE Valmezbike racing Ano
36 RACE 48783 VOBOŘIL Luboš 1983 R30 CZE koloshop.cz Ano
37 RACE 53857 Kába Martin 1989 REM CZE Ano
38 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 REM CZE Ano
39 RACE 94882 Trumpore Lee 1979 R30 USA Yeti Cycles Ano
40 RACE 75528 Kuchař Michal 1994 REM CZE BB Cyklosport Enduro team Ano
41 RACE 62027 Bečka Jiří 1993 REM CZE Trail-guide.cz Ano
42 RACE 709 Hykl Tomáš 1975 R40+ CZE Petr Čech SPORT MTB TEAM Ano
43 RACE 94733 Kanta Martin 1997 REM CZE Ano
44 RACE 50368 Bartošek Lukáš 1988 R30 CZE BIKE CAJK Ano
45 RACE 79630 Vokatý Tomáš 1983 R30 CZE Cipísek z Řáholce Ano
46 RACE 47887 Růžička Tomáš 1973 R40+ CZE Hells boys Ano
47 RACE 75837 Chlup Ondrej 1988 R30 CZE Ano
48 RACE 84929 Hladílek Jiří 1981 R30 CZE AMOKbikers Ano
49 RACE 84438 Sadil Petr 1980 R30 CZE Ano
50 RACE 94892 Otto Martin 1985 R30 GER Ano
51 RACE 58227 Pospíšek Marek 1989 REM CZE CRAFT Team Ano
52 RACE 86644 Trunečka Karel 1985 R30 CZE Ano
53 RACE 58774 Vavřinec Jan 1983 R30 CZE FRP Freeride Pyčo Ano
54 RACE 84928 Landa Štěpán 1981 R30 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ - LightCore Ano
55 RACE 86345 IKONOMIDIS Daniel 1994 REM CZE Commencal FDF Ano
  •                                                                                                                                                   GENERÁLNÍ PARTNER 

    technoma

         
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    specialized logo full giant  fox Rock Machine02
  • PARTNEŘI
    bmw
    Skibikecentrum 



  • PARTNER NOČNÍCH PROLOGŮ
    LZ5 lezyne placeable black r3 Small    

  • DODAVATELÉ
     norco logo Nutrend 2018 haven lawi1  sportobchod
    KOna1 logo  logo Bell Black  Kastar logo katmar ONeal
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  180x90 TG2   DKey1 go