Nová registrace
9.-10.
červen

Specialized Enduro Race Klíny

Klíny | 13° 33' 56.988" E 50° 37' 41.620" N
Cíl: Sportovní areal Klíny

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 REM CZE Kellys Factory team Ano
2 RACE 84767 Malý Petr 1995 REM CZE Maloch Racing Team Ano
3 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
4 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 U21M CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
5 RACE 75132 Čunek David 1989 REM CZE Rock Machine-Valmezbike n'duro Ano
6 RACE 73687 Leták Petr 1993 REM CZE Whyte racing team Ano
7 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R30 CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
8 RACE 77985 Poruban Kristián 2000 U21M SVK Specialized CZ Ano
9 RACE 53453 Hynčica Petr 1973 R40+ CZE Specialized.cz Ano
10 RACE 76302 Višnovský Matěj 1995 REM CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
16 RACE 47480 Vitko Matěj 1987 R30 SVK Bajkula Ano
17 RACE 46679 Prokop Michal 1981 REM CZE Ghost Factory Racing Riot Ano
18 RACE 75492 Frýželka Jiří 1992 REM CZE Ano
19 RACE 46823 Frenk Petr 1984 R30 CZE Protocycles Ano
20 RACE 41926 Kutin Tomáš 1984 R30 CZE SingleBe Bikes Ano
21 RACE 46775 Šván Vojtěch 1988 R30 CZE Bike Team sportovní kurzy Ano
22 RACE 76234 Pekař Jakub 1994 REM CZE KROSS ENDURO TEAM Ano
23 RACE 276 Zelený Ondřej 1982 R30 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS Ano
24 RACE 42082 Pavlas Jakub 1987 R30 CZE Canyon Amateur Enduro Team Ano
25 RACE 85642 Paták Jiří 1992 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
26 RACE 52248 Paur Ondřej 1991 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
27 RACE 86167 Michálek Viktor 1980 R30 SVK Cyklistický klub Stupava Ano
28 RACE 76296 Škapík Roman 1991 REM CZE Valmezbike racing Ano
29 RACE 54989 Vítek Milan 1983 R30 CZE Gigantic Racing Team Ano
30 RACE 58607 Svoboda David 1988 R30 CZE Pink Unicorn Enduro Nomads Ano
31 RACE 74786 Řídký Dominik 2000 U21M CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
32 RACE 50368 Bartošek Lukáš 1988 R30 CZE BIKE CAJK Ano
33 RACE 53725 Bílek Ondra 1985 R30 CZE Velo - V Press Ano
34 RACE 59036 Vokáč Jiří 1993 REM CZE Ano
35 RACE 2177 Stejskal Zbyněk 1975 R40+ CZE VELOSERVIS RACE BIKE Ano
36 RACE 87893 Bystroň Vilém 1996 REM CZE Ano
37 RACE 83139 Hubáček Petr 1984 R30 CZE Ano
38 RACE 48777 ŠIMERLE Ladislav 1976 R40+ CZE aspire sports Ano
39 RACE 84997 Macko Pavol 1980 R30 SVK TUKAN RACING Ano
40 RACE 46928 Vondráček Radek 1987 R30 CZE SPOKE.cz Ano
41 RACE 48303 Veselý Jaroslav 1970 R40+ CZE Koloshop Team Ano
42 RACE 53715 Szep Milan 1966 R40+ CZE RB-Bike Protocycles Ano
43 RACE 53723 Havel Jakub 1975 R40+ CZE Bikefactory Strakonice Ano
44 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 REM CZE Ano
45 RACE 74939 Provod Stanislav 1985 R30 CZE Ano
46 RACE 75954 Tejkal Zbyněk 1983 R30 CZE AMOKbikers Ano
47 RACE 90582 Mixán Jan 1989 REM CZE Ano
48 RACE 62027 Bečka Jiří 1993 REM CZE Trail-guide.cz Ano
49 RACE 76085 Balous Martin 1998 U21M CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Ano
50 RACE 52931 Špičák Miroslav 1976 R40+ CZE DMR bikes Katmar Ano
51 RACE 72702 Šiška Jiří 1987 R30 CZE Cyklo-Market.cz Ano
52 RACE 78232 MOŠNIČKA Lubomír 1980 R30 CZE Galaxy Cyklošvec Stevens Ano
53 RACE 80309 Jaroš Milan 1994 REM CZE Ano
54 RACE 54984 Francl Lukas 1977 R40+ CZE xoxo prague Ano
55 RACE 709 Hykl Tomáš 1975 R40+ CZE Petr Čech SPORT MTB TEAM Ano
  •                                                                                                                                                   GENERÁLNÍ PARTNER 

    technoma

         
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    specialized logo full giant  fox Rock Machine02
  • PARTNEŘI
    bmw
    Skibikecentrum 



  • PARTNER NOČNÍCH PROLOGŮ
    LZ5 lezyne placeable black r3 Small    

  • DODAVATELÉ
     norco logo Nutrend 2018 haven lawi1  sportobchod
    KOna1 logo  logo Bell Black  Kastar logo katmar ONeal
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  180x90 TG2   DKey1 go