Nová registrace
4.-5.
srpen

Specialized Enduro Race Zadov

Zadov | 13° 37' 10.695" E 49° 4' 3.579" N
Cíl: Zadov - Dolní stanice lanovky Kobyla

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 R30 CZE Kellys Factory team Ano
2 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 U21M CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
3 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
4 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R30 CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
5 RACE 77985 Poruban Kristián 2000 U21M SVK Specialized CZ Ano
6 RACE 76302 Višnovský Matěj 1995 REM CZE CANNONDALE KUR ENDURO Ano
7 RACE 46823 Frenk Petr 1984 R30 CZE Protocycles Ano
8 RACE 41926 Kutin Tomáš 1984 R30 CZE SingleBe Bikes Ano
9 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ano
10 RACE 46679 Prokop Michal 1981 REM CZE Ghost Factory Racing Riot Ano
16 RACE 75492 Frýželka Jiří 1992 REM CZE Ano
17 RACE 76234 Pekař Jakub 1994 REM CZE KROSS ENDURO TEAM Ano
18 RACE 276 Zelený Ondřej 1982 R30 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS Ano
19 RACE 42082 Pavlas Jakub 1987 R30 CZE Canyon Amateur Enduro Team Ano
20 RACE 47480 Vitko Matěj 1987 R30 SVK Bajkula Ano
21 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 R40+ CZE Specialized CZ Ano
22 RACE 86167 Michálek Viktor 1980 R30 SVK Cyklistický klub Stupava Ano
23 RACE 46595 Kuneš Vlastimil 1985 R30 CZE Velosport Domažlice Ano
24 RACE 59036 Vokáč Jiří 1993 REM CZE Ano
25 RACE 87662 Drabik Peter 1973 R40+ SVK Cube Enduro Team Ano
26 RACE 2177 Stejskal Zbyněk 1975 R40+ CZE VELOSERVIS RACE BIKE Ano
27 RACE 47487 Hnidák Jakub 1980 R30 CZE KrabCycles Ano
28 RACE 289 Szabó Jiří 1988 R30 CZE SPOKE.cz Ano
29 RACE 62300 Rouček Jan 1994 REM CZE Ráj kol Kladno Ano
30 RACE 53715 Szep Milan 1966 R40+ CZE RB-Bike Protocycles Ano
31 RACE 87592 Jirjahn Patrick 1990 REM GER www.mtb-nord-sued.de Ano
32 RACE 94892 Otto Martin 1985 R30 GER Ano
33 RACE 48783 VOBOŘIL Luboš 1983 R30 CZE koloshop.cz Ano
34 RACE 74939 Provod Stanislav 1985 R30 CZE Ano
35 RACE 82950 Červený Štěpán 1987 R30 CZE Gigantic Racing Team Ano
36 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R40+ CZE N1 TEAM Ano
37 RACE 75954 Tejkal Zbyněk 1983 R30 CZE AMOKbikers Ano
38 RACE 90739 Dundych Jan 1985 R30 CZE VELOSERVIS RACE BIKE Ano
39 RACE 83139 Hubáček Petr 1984 R30 CZE Ano
40 RACE 48777 ŠIMERLE Ladislav 1976 R40+ CZE aspire sports Ano
41 RACE 47488 Tomandl Jaroslav 1986 R30 CZE FRbikes.cz Ano
42 RACE 48303 Veselý Jaroslav 1970 R40+ CZE Koloshop Team Ano
43 RACE 74735 Urbanec Zdeněk 1979 R30 CZE Ano
44 RACE 75582 Krampera Milan 1981 R30 CZE Ano
45 RACE 78232 MOŠNIČKA Lubomír 1980 R30 CZE Galaxy Cyklošvec Stevens Ano
46 RACE 92848 Koloděj Lukáš 1984 R30 CZE KZC Bytča team Ano
47 RACE 46928 Vondráček Radek 1987 R30 CZE SPOKE.cz Ano
48 RACE 22204 Drengubáková Andrea 1990 RZ CZE GHOST MOJEKOLO.cz Ano
49 RACE 46874 Mrňka Aleš 1990 REM CZE T.S.BOHEMIA Bike Team Ano
50 RACE 88658 Spalek Michal 1983 R30 SVK Sportservis Bratislava Ano
51 RACE 52018 Pajma Martin 1977 R40+ CZE Gigantic Racing Team Ano
52 RACE 75519 Jarek Mariusz 1992 REM POL Trek Bielsko Racing Ano
53 RACE 76248 Benedikt Ladislav 1992 REM CZE Bike factory Strakonice Ano
54 RACE 709 Hykl Tomáš 1975 R40+ CZE Petr Čech SPORT MTB TEAM Ano
55 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 REM CZE Ano
  •                                                                                                                                                   GENERÁLNÍ PARTNER 

    technoma

         
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    specialized logo full giant  fox Rock Machine02
  • PARTNEŘI
    bmw
    Skibikecentrum 



  • PARTNER NOČNÍCH PROLOGŮ
    LZ5 lezyne placeable black r3 Small    

  • DODAVATELÉ
     norco logo Nutrend 2018 haven lawi1  sportobchod
    KOna1 logo  logo Bell Black  Kastar logo katmar ONeal
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  180x90 TG2   DKey1 go