Nová registrace

Neaktuální sezóna

Pozor, nacházíte se v detailu jednoho z předchozích ročníků závodu. Tato stránka o závodě není pro tento rok aktuální. Doporučujeme přejít na aktuální ročník závodu! Pokud si chcete pouze prohlédnout informace z předchozího ročníku, ignorujte prosím toto oznámení a pokračujte.

Přejít na letošní ročník

21.
listopad

Slavnostní vyhlášení České Enduro Serie 2019

Praha | 0° 0' 0.000" E 0° 0' 0.000" N
On-line registrace do 02.12.2019
22 závodníků | Seznam přihlášených

Tradičním vyvrcholením České Enduro Serie 2019 je Finálový večer. Poslední akce termínové listiny 7. ročníku série se letos uskuteční 21. listopadu 2019 od 18h v pražské restaurace Losteria. Jeho hlavní náplní se opět stane slavnostní předání zasloužených cen nejrychlejším závodníkům, závodnicím i nejmladším účastníkům dětského endura uplynulé sezóny. Nejlepší cyklisté našeho seriálu se mohou těšit na originální trofeje, hodnotné ceny, dobré pohoštění a samozřejmě skvělou zábavu ve společnosti přátel i soupeřů. Kapacita je však omezená. 

Vítězové dospělých, dětských kategorií a členové vítězných teamů obdrží osobní pozvánku emailem pro 1 osobu, vítězové dětských kategorií obdrží pozvánku pro dítě plus 2 dospělé osoby do 11. listopadu. Vstup bude evidován na jméno. Vyhlašovat budeme první tři místa, u kategorie Race muži prvních pět míst. 

Lístky na jedinečný večer si může zakoupit každý zájemce přes registrační systém KPŽ za 500 Kč. Pozvánky zakoupené na webu nebudeme rozesílat fyzicky, hosté budou obesláni e-verzí. Registrace a možnost nákupu vstupenky je limitována datem 18. 11. do 12:00. Vstupenky není možné zakoupit na místě! A co že to za 500kc dostaneš? Cena zahrnuje vstup a catering. Dobře se najíš i napiješ. :-) Pro zakoupení vstupenky na slavnostní vyhlašování je nutné mít u nás registraci. 

Vstup pro pozvané bude otevřen od 18:00. Zahájení oficiálního programu je přesně v 19:00. Počítejte s časovou rezervou při dopravě na místo, Praha je Praha. Ideální je použít Metro trasy B – stanice Národní třída a dál pěšky na ulici Národní. 

Moc se na vás těšíme!

Organizátoři závodů České Enduro Serie a partneři série 2019.

Program:

18:00 uvítání hostů

19:00 Oficiální zahájení programu

19:00 Slavnostní vyhlášení vítězů

20:00 Ukončení oficiálního programu

20:00 Volná zábava 

23:30 Konec akce

  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  giant fox KOna1 logo   Rock Machine01 c  
  • DODAVATELÉ
            katmar     lawi2   
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier