Česká Enduro Série 2021 - Kalendář

Česká Enduro Série vstoupí příští rok již do své deváté sezóny. Noví partneři, nová lokalita, několik změn na tratích, zajímavé novinky a spoustu zábavy, to je to, co pro vás na 2021 chystáme. Berte kalendáře či diáře a pečlivě si poznamenejte těchto 6 víkendů.

První závod bude hostit Ski Kraličák. Zcela nový horský areál s nejmodernější lanovkou v Evropě!!! Tento nový areál se nachází v tom krásnějším údolí, mezi resorty Dolní Morava a Kouty nad Desnou. Ski Kraličák nabídne skvělé zázemí, parádní trasy a nové zážitky. Moc se těšíme.

Pokračovat budeme na severozápadě Čech a to na Klínovci, kde by mohlo vzniknout zase něco nového ale hlavně je Klínovec zařazen do světové série EWS Qualifier! Třetí zastávkou bude šumavský Zadov. Ze západu se přesuneme na Moravu a to do Koutů nad Desnou, kde se odehraje čtvrtý závod České Enduro Série. Kouty jako vždy bude mít na starost Kamil Tatarkovič, který již teď pracuje na inovacích celého závodu. Po Koutech si dáme měsíc pauzu, aby každý nabral nové síly do posledních dvou závodů.
Po pauze ale zůstaneme na Moravě, protože jako pátý závod nás bude čekat velmi oblíbená Malá Morávka.

Poslední zastávka bude opět na Šumavě, v nejznámějším českém bikeparku Špičák, který pořádně prověří všechny enduro nadšence! Špičák bude mimo jiné druhou a poslední zastávkou EWS Qualifier v ČR.

ČES termínovka2021 FB

Máme pro vás připraveno i několik dalších novinek a vše budeme postupně zveřejňovat a prezentovat. Na všech závodech budou dětské závody, bude jedna nová kategorie pro děti, účastnické medaile, rozšířené služby, lepší výsledkový servis, doprovodný program a mnohem víc! Máte se na co těšit.

Tým České Enduro Série 

 • GENERÁLNÍ PARTNER
  logo magenta
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  Nutrend
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

 • SERVISNÍ DEPO
  Kolofix logo
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier