Nová registrace

Enduro série 2015: 20% navíc!

Enduro série představuje termínovou listinu závodů 2015. Do nové sezóny půjde s novinkami a zase o něco větší…

Žádný zimní spánek u pořadatelů Enduro série se nekoná. naopak. Podoba třetího ročníku už teď nabírá jasnějších kontur. 

Do projektu Enduro série jsme vstupovali v roce 2013 s pokorou. nohami na zemi a čtyřmi podniky: Kouty. Zadov. Špičák a Most. Premiéra byla vydařená. nebyl důvod stát na místě. Do kalendáře 2014 jsme přidali novou lokalitu s 5. závodem na Ještědu. Liberecký závod se líbil. stejně jako celá série. 

Pro nadcházející sezónu 2015 jsme se rozhodli posunout o level výše. nejen počtem závodů. Můžete se těšit na změny na vícero frontách. Novinky a vylepšení v organizaci. pravidlech atd. si představíme později. dnes vám jako první poodhalujeme termínovku závodů 2015. Číslem je o 20% větší. z pěti podniků je šest. Benjamínkem se stává červnová Morávka Race v Jeseníkách. Patronem závodu je veleznámý sjezdař Kamil Tatarkovič! Dále došlo k termínovému prohození dvou závodů. Most je nově předposledním podnikem na konci srpna. Čest hostit finále Enduro série v půli září připadlo šumavským pořadatelům z bikeparku na Špičáku. Ale vrame se pěkně popořádku zpátky na start. Otevírákem Enduro série jsou na konci května tradičně Kouty nad Desnou. 

 
/
 
 
 
         
 
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  giant fox ADIDAS FIVE TEN COBRANDED LOGO BLACK  Rock Machine01 c Qayron c
  • DODAVATELÉ
    KOna1 logo   LZ5 lezyne placeable black r3 Large Kastar logo logo Haven 002 katmar new Oneal orbea lawi2  Gorenje Life Simplified c 
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  180x90 TG2 EWS Qualifier  DKey1 go