Nová registrace

Náhradní termín pro NUTREND ENDURO RACE KOUTY - AKTUALIZACE K 19.5.

NÁHRADNÍ TERMÍN PRO NUTREND ENDURO RACE KOUTY 

Aktuální situace sportovním akcím moc nepřeje, a proto jsme se rozhodli pro Nutrend Enduro Race Kouty stanovit nový náhradní termín, kterým je víkend 26.-27.9.2020

POZOR AKTUALIZACE K 19.5.2020 = NA VÝŠE UVEDENÝ TERMÍN NEMÁME POTŘEBNÉ POVOLENÍ A PROTO JSME NUCENI ZÁVOD PŘESUNOUT NA NOVÝ TERMÍN A TO 25.-26.7.2020. TENTO TERMÍN JE PLATNÝ. 

Abychom vás alespoň trochu pozitivně povzbudili, tak se můžete těšit na podobný hrabanky jako loni, ale co je hlavní, vypadá to, že těch hrabanek bude zase trochu víc. Na všech závodech intenzivně makáme a o veškerých změnách vás budeme informovat. Pevně věříme, že se brzo na kopci potkáme.

Tým České Enduro Série 

------------------------

The new date for NUTREND ENDURO RACE KOUTY
Current situation is not very optimistic for sports events so we have decided that there will be the new date for Nutrend Enduro Race Kouty and it will be 26-27. September 2020. UPDATE = NEW DATE 25.-26.7.2020 !!! 

To give you some positive info as well, we can tell you that there will lot of new fresh sections on the hill. Even more than last year
We are working hard on all races for 2020 and we will keep you informed about all news and changes We believe that we will meet on the hill soon.

Team Czech Enduro Series 

DSC 5344

 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  Nutrend  logo Giant 20 RGB  Trek logo origin primary black  STRABAG teams work    
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar lipenceDatový zdroj 13x  new Oneal  lawi2   rouvyDatový zdroj 1
 • SERVISNÍ DEPO
   Kolofix logo  
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  špindl EWS Qualifier